Seikleja.ee Iseteenindus
Sinu telefon
Salasõna

Kasutajaks registreerimiseks või parooli meeldetuletuseks saada SMS numbrile 17100 sisuga SEIKLUS RAJAMEISTERVaata mängu

Mängu salasõna:

Tere Rajameister!

Oled seiklusportaali seikleja.ee iseteenindusbüroo avalehel.

Kui oled üritusturundaja, seikluskorraldaja, rajameister või tahad lihtsalt oma sõpradega pisut meelt lahutada, siis leiad Sa siit endale tõhusa abivahendi.

Siin saad lihtsalt ja kiiresti luua oma sõpruskonnale või klientidele seikleja.ee formaadis seikluseid ning viktoriine.


Kuidas asi käib?

1 Kui Sa oled siin esimest korda, siis logi sisse kasutajaga "demo" ja parooliga "demo" ja vaata näidismängu.


2 Oma seikluste loomiseks registreeru kasutajaks. Selleks saada SMS sisuga "seiklus rajameister" lühinumbrile 17100. Registreerimine maksab 5 krooni kuid see on ka ainus tasu, mida Sa rajameistrina maksma pead. Sulle saadetakse vastu parool, millega saad siseneda büroosse.


3 Nüüd saad ise luua mänge, lisada küsimusi ning registreerida osalejaid. Koos küsimuste lisamisega täieneb ka Kontroll-leht, mille oma seiklejatele kaasa saad anda ning kus kõik mängu puudutav kirjas on.


4 Online jälgimine Sel ajal kui kaaslased seiklemas on, saab nende edukust jälgida reaalajas tabloolt. Sealt näed, kus keegi parasjagu on, millise ülesande kallal madistab ning kes juhib. Miks ka mitte panuseid teha :)


Keskkond on vaba kõigile kasutamiseks. Suuremate ürituste puhul oleme avatud koostööks erilahenduste väljatöötamisel või mängude-seikluste loomisel ja läbiviimisel.

Probleemid, küsimused ja ettepanekud saada mailile.